Rezervācija:  +371 24662655info@plostunoma.lv

Par mums

Mēs esam laivu un plostu nomas uzņēmums ar gandrīz 20 gadu pieredzi. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug, kas apliecina uzņēmuma izvirzīto prioritāšu: klientu apkalpošanas servisa un pakalpojumu piedāvājuma augsto kvalitāti. Mēs ceram, ka mūsu pārliecība par laivošanu un aktīvo atpūtu dabā, kā labāko atslodzes veidu, ietekmē Jūsu izvēli brīvā laika pavadīšanai. Brauciet pie mums, pie mums ir labi.

Pateicamies visiem, kas ir izmantojuši mūsu pakalpojumus un gaidām bariņā arī TEVI !

Laivu noma piedāvājam ērtas, drošas, vieglas un ietilpīgas kanoe laivas un kajakus ģimenēm un draugu kompānijām. Laivu stabilitāte un lieliskas manevrēšanas spējas ļauj droši justies straumē, izbraukt Daugavas augšteces krāces, piestāt visās iecerētajās vietās krastā. Veicam laivu transportēšanas pakalpojumus, iesakām labākos maršrutus. Laivu nomas pakalpojuma cenā ietilpst arī maršruta kartes, airi, peldvestes, sauso mantu maisi.

Braucieni ar laivām rada neaprakstāmas sajūtas. Daugava ir Latvijas likteņupe, tā ir viena no valsts nacionālajiem simboliem. Mēs piedāvājam izbraukt pa Daugavas lokiem, kas attēloti uz 10 latu banknotes. Šeit ir cilvēka roku neskarta fauna un flora, putnu dziesmas un citi ūdens, meža iemītnieki rada miera sajūtu, šāds brauciens ar laivu ļauj atpūsties no ikdienas steigas, ļauj uzņemt enerģiju, lai atgrieztos ikdienas ritmā ar jaunu spēku pieplūdumu!