Rezervācija:  +371 24662655info@plostunoma.lv

Laivu noma pa Laucesas upi

Iebrauksim dabā ar laivu.

Kur sākas? Laucesas upe Latvijā sāk tecēt no Laucesas ezera, kurš atrodas uz robežas starp Latviju un Lietuvu. Upes kopējais garums ir 29 kilometri. Upe ietek Latvijas likteņupē-Daugavā. Visi mūsu piedāvātie braucieni noslēdzas Daugavā.

Kāpēc Laucesas upe? Mēs esam sadalījuši upi trijos maršrutos, kurus var piemērot atkarībā no braucēju spējām, vēlmes un izturības. Labā ziņa, visus maršrutus var izbraukt iesācēji.

Šeit var apskatīt cilvēka roku neskartu dabu, to iespējams izbaudīt katram, kurš spējīgs sēdēt laivā, pārējo izdarīs straume. Asāku izjūtu gribētājiem piedāvājam maršrutu pa mežu, kur pāri upei ir kāds nokritis koks, to ir jāmēģina apbraukt, taču nevajag uztraukties, arī iesācējiem tas ir pa spēkam, mēs to esam pārbaudījuši. Neskaitot iegūtu adrenalīnu brauciena laikā pa Laucesas upi, iegūstat arī fantastisku atpūtu, tā ir pilnīga pašizolēšanās, iespēja palikt vienatnē ar savām domām, nākotnes plāniem, tomēr ik pa brīdim jūsu sapņus var iztraucēt meža pīļu pāris vai kāda stirniņa, kura atnākusi pusdienot pie upes, tieši pavasarī ļoti aktīvi var dzirdēt dzērves, klusākajiem braucējiem pat izdodas tās ieraudzīt.

Mēs piedāvājam 3 veida maršrutus:

Lenderņa – Grīva

Laiks: 2-3 h
Grūtības pakāpe: zema

Viegls maršruts, kur gandrīz nav iespējams sastapt nogāzušos kokus, kuri var traucēt mierīgam braucienam, apkārtnē galvenokārt plašas pļavas, brauciena laikā var pasapņot, atpūsties, ka arī iesauļoties.
Cena: 15 eiro no personas

Kumpotas ieteka – Grīva

Laiks: 5-6 h
Grūtības pakāpe: vidēja

Šo maršrutu, iesakām visiem, kas vēlas izbaudīt meža faunu un floru, izbraukt zem vai pāri kādam nogāztam kokam, izjust meža atmosfēru. Šeit var gadīties, ka būs jākāpj ārā no laivas, lai tiktu cauri kādam nogāztam kokam vai tiltiņam, taču iegūtās sajūtas, braucot pa pasakaino mežu, būs tā vērtas.
Cena: 20 eiro no personas

Līkais tilts – Grīva

Laiks: 7-8 h
Grūtības pakāpe: smaga

Veselas dienas brauciens, tas ir pa spēkam arī iesācējam, brauciena laikā var atpūsties,  uzrīkot pikniku (var paņemt arī līdzi grilu).

Šis maršruts ir smags, jo ir ilgs, bet tā ir perfekta izvēle pašizolēšanās mīļiem, kā arī lieliska iespēja pavadīt emocijām pilnu dienu tuvinieku lokā.
Cena: 25 eiro no personas

Laivošanai ar smailītēm ieteicama pavasarī vai vasaras sākumā – Smailīte Vista.

Zvaniet vai rakstiet uz numuru +37124662655, lai iegūtu detalizētāku informāciju un rezervētu braucienu.

Pasteidzaties, jo pa upi sausuma sezonā izbraukt gandrīz nav iespējams.

*Visām laivām komplektā nāk 2 airi, 2 vestes, sauso mantu maiss