Rezervācija:  +371 24662655[email protected]

Plostu noma

Mēs piedāvājam koka plostu un laivu nomu Daugavas Loku teritorijā, sadarbojamies ar ēdināšanas uzņēmumiem, muzikantiem, animatoriem, atrakcijām, sporta spēļu organizētājiem, atpūtas vietām, kempingiem, viesu namiem u.t.t. Regulāri organizējam korporatīvos pasākumus un sporta spēles, vairākus gadus organizējam ūdens tūristu festivālu Lielais plosts (500-1000 dalībnieku)

Koka Plostu lielums atkarīgs no cilvēku skaita ( saliekas no atsevišķiem moduļiem 2 x 3 m ), skaita ierobežojuma nav, ir airi pa galiem, lai piestātu krastā vai atirtos no tā, pārējo izdara straume. Uz plostiem ir nojumes, soli, galdi, glābšanas vestes, grili, maršruta kartes ar aprakstiem. Ogles, šķidrums, iesmi jāņem pašiem. Ja ir vajadzība varam iedot airētājus par atsevišķu samaksu, taču tas principā nav vajadzīgs, pārsvarā visi paši tiek galā.
Par maršrutiem: Pieskaņosim jaukākām apskates un norises vietām. Maršruti var mainīties attiecīgi ūdens līmenim uz to brīdi Daugavā, bet runājot par konkrētām darbībām un datumiem nodrošināsim programmas nobīdi aptuveni stundas intervālā.

Koka plostu nomas cenas:
Vienas dienas cena 180 eiro līdz 10 pers. No katras klāt nākošās personas 18 eiro, pēc starta tarifa(180 eiro) bērniem līdz 12.gadiem par brīvu. Divu dienu brauciena cena 200 eiro līdz 10 pers. no katras klāt nākošās personas 20 eiro, pēc starta tarifa(200 eiro) bērniem līdz 12.gadiem par brīvu. Vadītāju transportēšana pie mašīnām un atpakaļ ir iekļauta cenā. Mēs iedosim kordinātes brauciena sākumam un atsūtīsim papildus norādes.